Могилевский государственный университет имени А.А.Кулешова

Дошка гонару “Лепшыя навучэнцы”

Антоненка Ксенія Сяргееўна

АНТОНЕНКА Ксенія Сяргееўна – студэнтка 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, атрымальнік стыпендыі імя М.Багдановіча

Балахонава Юлія Віктараўна

БАЛАХОНАВА Юлія Віктараўна – студэнтка другой ступені вышэйшай адукацыі факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

Бондарава Таццяна Аляксандраўна

БОНДАРАВА Таццяна Аляксандраўна – студэнтка 3 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства, атрымальнік стыпендыі імя П. Броўкі

Бурлакова Яўгенія Віктараўна

БУРЛАКОВА Яўгенія Віктараўна – аспірант кафедры тэорыі і методыкі фізічнага выхавання


Віннік Арцём Сяргеевіч

ВІННІК Арцём Сяргеевіч – студэнт 3 курса факультэта фізічнага выхавання, майстар спорту міжнароднага класа

Галдзянкова Маргарыта Вітальеўна

ГАЛДЗЯНКОВА Маргарыта Вітальеўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права, атрымальнік стыпендыі імя Я. Купалы

Ганчарова Крысціна Уладзіміраўна

ГАНЧАРОВА Крысціна Уладзіміраўна – студэнтка 4 курса факультэта фізічнага выхавання, майстар спорту

Гарай Яўген Генадзьевіч

ГАРАЙ Яўген Генадзьевіч – студэнт 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

Грышчанкова Вераніка Валер’еўна

ГРЫШЧАНКОВА Вераніка Валер’еўна – навучэнка 4 курса Горацкага педагагічнага каледжа, атрымальнік стыпендыі імя Я. Купалы

Дагаева Анастасія Вадзімаўна

ДАГАЕВА Анастасія Вадзімаўна – студэнтка 3 курса факультэта фізічнага выхавання

Кірэйцаў Антон Аляксандравіч

КІРЭЙЦАЎ Антон Аляксандравіч – студэнт 3 курса факультэта фізічнага выхавання

Каленціонава Марыя Андрэеўна

КАЛЕНЦІОНАВА Марыя Андрэеўна – студэнтка другой ступені вышэйшай адукацыі факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, атрымальнік стыпендыі імя М. Багдановіча

Каштальянава Анастасія Андрэеўна

КАШТАЛЬЯНАВА Анастасія Андрэеўна – студэнтка 3 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь па сацыяльнай падрымцы адораных навучэнцаў і студэнтаў

Кашырына Аляксандра Леанідаўна

КАШЫРЫНА Аляксандра Леанідаўна – студэнтка 5 курса факультэта замежных моў, атрымальнік стыпендыі імя Ф. Скарыны

Кніга Юлія Анатольеўна

КНІГА Юлія Анатольеўна – студэнтка другой ступені вышэйшай адукацыі факультэта замежных моў

Козылева Аліна Аляксандраўна

КОЗЫЛЕВА Аліна Аляксандраўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права

Коршунава Вікторыя Сяргееўна

КОРШУНАВА Вікторыя Сяргееўна – студэнтка другой ступені вышэйшай адукацыі, стыпендыят спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь па сацыяльнай падрымцы адораных навучэнцаў і студэнтаў

Красоўская Кацярына Уладзіміраўна

КРАСОЎСКАЯ Кацярына Уладзіміраўна – студэнтка 5 курса факультэта замежных моў, атрымальнік стыпендыі імя Я.П. Кудрашова

Лузікава Яна Сяргееўна

ЛУЗІКАВА Яна Сяргееўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права

Малашчанка Дар’я Аляксандраўна

МАЛАШЧАНКА Дар’я Аляксандраўна – студэнтка 3 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі, атрымальнік стыпендыі імя А.С. Пушкіна

Мароз Наталля Сяргееўна

МАРОЗ Наталля Сяргееўна – навучэнка 3 курса Сацыяльна-гуманітарнага каледжа, атрымальнік стыпендыі імя Я. Купалы

Матасёва Вікторыя Эдуардаўна

МАТАСЁВА Вікторыя Эдуардаўна – студэнтка 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі

Набокаў Дзмітрый Сяргеевіч

НАБОКАЎ Дзмітрый Сяргеевіч – студэнт 2 курса факультэта фізічнага выхавання, майстар спорту міжнароднага класа

Нэйман Крысціна Паўлаўна

НЭЙМАН Крысціна Паўлаўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права, атрымальнік стыпендыі імя Я. Коласа

Пішчанка Караліна Уладзіміраўна

ПІШЧАНКА Караліна Уладзіміраўна – студэнтка 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, атрымальнік стыпендыі імя Я. Коласа

Пунінская Ганна Андрэеўна

ПУНІНСКАЯ Ганна Андрэеўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права, стыпендыят спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь па сацыяльнай падрымцы адораных навучэнцаў і студэнтаў

Радзевіч Вікторыя Дзмітрыеўна

РАДЗЕВІЧ Вікторыя Дзмітрыеўна – студэнтка другой ступені вышэйшай адукацыі факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, пераможца конкурсу “Універсітэцкая прыгажуня–2018”

Раманенка Вольга Аляксандраўна

РАМАНЕНКА Вольга Аляксандраўна – студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства

Самусенка Анастасія Вячаславаўна

САМУСЕНКА Анастасія Вячаславаўна – студэнтка 2 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

Старавойтаў Глеб Аляксеевіч

СТАРАВОЙТАЎ Глеб Аляксеевіч – студэнт 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі

Стральцова Таццяна Юр’еўна

СТРАЛЬЦОВА Таццяна Юр’еўна – студэнтка 3 курса гісторыка-філалагічнага факультэта

Сярова Варвара Ягораўна

СЯРОВА Варвара Ягораўна – студэнтка 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі

Траццяк Яўген Валер’евіч

ТРАЦЦЯК Яўген Валер’евіч – студэнт 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

Цяцюева Ксенія Сяргееўна

ЦЯЦЮЕВА Ксенія Сяргееўна – студэнтка 3 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, атрымальнік стыпендыі імя К. Крапівы

Шылаў Артур Уладзіміравіч

Шылаў Артур Уладзіміравіч – аспірант кафедры агульнай фізікі

Шырокі Міхаіл Валер’евіч

ШЫРОКІ Міхаіл Валер’евіч – студэнт 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь па сацыяльнай падрымцы адораных навучэнцаў і студэнтаў

Шэпелева Кацярына Аляксееўна

ШЭПЕЛЕВА Кацярына Аляксееўна – студэнтка 5 курса факультэта замежных моў

Юранкова Наталля Уладзіміраўна

ЮРАНКОВА Наталля Уладзіміраўна – студэнтка 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта

Loading ...